Zakłady mobilne

Bet365 swoje usługi, czyli zakłady bukmacherskie, oraz inne produkty jak kasyno, czy poker oferuje również za pośrednictwem mobilnej aplikacji dostępnej na telefony i tablety. Tak więc z dala od komputera można mieć swojego bukmachera na wyciągnięcie ręki!
Z mobilnej wersji bet365 mogą korzystać posiadacze urządzeń opartych na następujących systemach:
iOS (iPhone, iPad)
Android
BlackBerry
Windows Phone

Dla użytkowników korzystających z telefonów/tabletów opartych na systemie iOS oraz Android dedykowana jest specjalna aplikacja bukmachera, która pozwala na znacznie więcej funkcji m.in. oglądanie „na żywo” wydarzeń sportowych w playerze Bet365.

Co nie znaczy, że posiadacze urządzeń Blackberry, czy systemu Windows nie mają dostępu do oferty bukmachera. Skądże, dla nich przygotowana została zwykła strona internetowa nie oparta na żadnej aplikacji z podstawowymi funkcjami jak zakłady sportowe, wyniki live czy zarządzenie swoim kontem (wpłaty/wypłaty).

Najprostszym sposobem pobrania aplikacji bet365 jest wprowadzenie w wyszukiwarkę internetową adresu bet365.com i postępowaniem za kolejnymi wskazówkami odnośnie instalacji aplikacji.
Gracze posiadający iPhone’a bądź iPada mogą wyszukać bet365 mobile w swoim App Store
Użytkownicy telefonów Blackberry i z systemem Windows, by mieć dostęp do bet365 mobile muszą tylko odwiedzić stronę bukmachera w przeglądarce internetowej.

Mając już w swoim telefonie aplikacje pobraną ze strony Bet365 otrzymujemy dostęp do wszystkich ofert bukmachera. Możemy więc naturalnie obstawiać mecze , ale również mamy dostęp do transmisji “live”. Tak więc w każdym miejscu możemy oglądać “na żywo” wszystkie interesujące nas mecze . Możliwość obstawiania przez komórkę ma wiele firm bukmacherskich. Ale tylko bardzo niewiele pozwala na oglądanie transmisji “live”.